درباره ما

هسته اولیه شرکت دانش فناوراسپاد ژن در سال 1397 توسط تعدادی از دانشجویان نخبه مقطع دکتری تخصصی رشته های بیوتکتولوژی، هوش مصنوعی، داروسازی و پزشکی دانشگاه های تراز اول ایران ایجاد گردید.

درباره شرکت

این گروه کاملا علمی و تخصصی، از ابتدا راهبرد و خط مشی خود را بر مبنای نوآوری، اکتشاف و اختراع در صنایع دارویی بنیان نهاده و بدین منظور در طول مسیر خود شروع به همکاری و تحقیق و توسعه با همتاهای خود در دانشگاه های برتر دنیا از جمله دانشگاه MIT و  British Colombia و Harvard نموده و موفق به تشکیل گروه منسجم R & D متشکل از نخبگان اکثرا ایرانی در سطح جهان گشته است.

تاسیس شرکت

درسال 1401 با توجه به سرمایه گذاری کلان بخش خصوصی بر روی پروژه های ارائه شده توسط تیم  R & D، این گروه فعالیت خود را به عنوان شخصیتی حقوقی و دانش بنیان با نام شرکت دانش فناوراسپاد ژن (سهامی خاص)  ادامه و دستاوردهای تحقیقاتی خود را وارد مرحله تولید نموده است.

به سوی کشف بی نهایت

ما با شعار به سوی کشف بی نهایت و با تکیه بر دانشمندان تراز اول تیم بزرگ تحقیق و اکتشاف خود و همچنین پشتوانه سرمایه گذاری کلان بخش خصوصی با سرعتی باور نکردنی در حال کشف هر آن چه ناشناخته است، در زمینه های بیماری و سلامت بشرقدم برمی داریم و این تعهد را به خود داده ایم که از زمان خود فراتر حرکت کرده و پیشگام در عرصه تکنولوژی دارویی باشیم .